מה בין פיתוח קריירה לחתונה?

ביי אמא, אני הולכת להתחתן, אומרת לי הקטנה שלי בגיל 4 ויום.
עם מי מתוקה שלי? אני שואלת בבדיחות הדעת. רציתי עם ירין, אבל הוא כבר התחתן עם אופיר, אז אני אתחתן עם עמית הבן. היא משיבה בטון אינפורמטיבי, כאילו היא מספרת על עוד יום בגן.

להמשך קריאה

פתיחת עסק עצמאי – משל הפינצטה

עלמה שלי פגשה, לראשונה בחייה, קוץ. מפגש לא נעים בין קוץ אכזר לאצבע כמעט שקופה. היא בכתה מאוד ודרשה פלסטר. הסברתי שפלסטר לא יעזור, כי קוץ חייבים להוציא, אבל היא – בשלה. כשהוצאתי את "גברת פינצטה" מהמגירה עלמה התחילה לצרוח בלי הכרה.

להמשך קריאה

חוויה קטנה של צמיחה אישית: מושלם זה 'פאסה'

הגיע הזמן להודות בזה. המציאות היא לא מה שפנטזנו. עברו בקושי שלושה חודשים מאז שלולה הצטרפה אלינו למשפחה. בימים הראשונים הכל נראה כה אידילי. בעיני רוחי, ראיתי אותנו יוצאים לרוץ יחד עם הכלבה בשדות הירוקים שאין במודיעין, או נדחסים כל שבת לאוטו בדרך לים. והנה, באה המציאות ואיך לומר, נתנה לנו מכה קלה בכנף.

להמשך קריאה

סיפור קטן על הגשמה עצמית

ישבנו לעשות עבודת יצירה עם עלים וענפים ישנים שהיא מצאה על אדמת הגינה שלנו. הבטחתי לעלמה שאפשר לעשות כל דבר שעולה לה בראש. ואז מיד הסברתי לה בסבלנות ואפילו הדגמתי איך לעבוד עם צבעי הגואש, ובאיזה עוד חומרים כיפיים כדאי לה להשתמש.

להמשך קריאה

הכנסת משמעות לחיי העשייה

גיסי המוכשר, אביב הורביץ, יצר סרט על עמותת "אתגרים". הסרט מתעד קבוצת ריצה מיוחדת של בעלי מוגבלויות שונות, ולצידם מתנדבים שמלווים אותם כמו משפחה בדרך מלאה קשיים ורגעים מאושרים.

להמשך קריאה